Градење на мотивациски модел, зграда на модели. Моето хоби карпи!, Празник нараквица за затворање на црниот Глиделок за зграда на модели
Свеж

Градење на мотивациски модел, зграда на модели. Моето хоби карпи!, Празник нараквица за затворање на црниот Глиделок за зграда

DEN 652.80

Достапно.

Рачно изработена врежана нараквица за градење на модели. Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секој Unce2019s. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за подароци. Рачно изработена врежана нараквица за градење на модели. Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секој Unce2019s. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за подароци. Значајна црна врежана нараквица од не'рѓосувачки челик за градење модели. Ова е посебен подарок за градење на модели, кој може да го земе каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња. Издржлив и модерен, ова го прави совршен моден додаток.

Детали

Избор на клиенти