Besportble Carabiners Buck Thine Duty Clip Clip Clip Opener Spring Snap Hook Sport Keys Chiners Professional Camping додаток за пешачење за кампување на отворено 3 парчиња
Свеж

Besportble Carabiners Buck Thine Duty Clip Clip Clip Opener Spring Snap Hook Sport Keys Chiners Professional Camping додаток

DEN 1.33

Достапно.

Мултифункционално, може да се сервира како отвор за шише, како и карабинер. Подарок за искачување на отворено, ентузијаст за пешачење. Тоа е одличен додаток за обесени клучеви и други важни работи на вашата страна во секое време. Направено од издржлив материјал, овој карабинер доаѓа со мала тежина и добра структура. Бесплатно да избегнете да влезете во неуредна ситуација, оставете го кампувањето да се опушти. Опис направен од тврд материјал, многу тежок и издржлив. Мулти-функционален дизајн, може да ги задоволи скоро сите ваши потреби за време на активност на отворено. Водоотпорен, отпорен на абење, висока јачина и издржлив. Може да се обеси во ранец, клучен прстен, котел и сè што ви треба, и може да се користи за шатори, јажиња, итн., Стилски и практичен. Карактеристики- Боја : Бела.- Материјал : не'рѓосувачки челик.- Големина : 5. 80x2. 20 x0. 20см/ 2. 28х0. 86 x0. 08inch.- Направено од траен материјал, овој карабинер доаѓа со мала тежина и добра структура. Вашата страна на сите времиња.- Подарок за искачување на отворено, ентузијасти за пешачење. Пакет, вклучувајќи 3 x карабини.

Детали

Избор на клиенти