Cityoungенски женски високо полови половината за голф спортско здолниште џеб Активен атлетски тениски тренинг
Свеж

Cityoungенски женски високо полови половината за голф спортско здолниште џеб Активен атлетски тениски тренинг

DEN 1.67

Достапно.

90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Летните здолништа : Сликите атлетски здолништа за жени се добро прилагодени, така што убаво ги менува колкот и бутовите и ги покажува вашите шармантни кривини на колкот, правејќи да изгледате женствено. Висока половината и еластична лента за половината : Skе женскиот тренинг со шорцеви е еластична и удобна за носење. Подготвува удобно природно вклопување со многу покриеност додека се наведнува и се протега. 4 џебови : Активното здолниште има 2 скриени џебови на половината за вашите копчиња или телефон, и 2 џебови на внатрешни шорцеви за складирање на топката и други припаѓа за време на вежбањето. Рамен цвест : Трендовски здолништа се достапни во најразлични бои, без разлика дали претпочитате светли цврсти материи или трендовски отпечатоци, има нешто за вас, вклучително и лето Paisley и прекрасен цвет во зелена боја. Обични и спортови : Стилското здолниште е совршено за многу прилики, како што се одмор, патување, вечера и многу спортови како пешачење, трчање, пикбол, тенис, голф, одење и на отворено.

Детали

Избор на клиенти