LLB Sports Balance Ball, 21,7 инчи, розова, вклучена воздушна пумпа, фитнес топка, јога
Свеж

LLB Sports Balance Ball, 21,7 инчи, розова, вклучена воздушна пумпа, фитнес топка, јога

DEN 579.84

Достапно.

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Топката за рамнотежа е многу затегната и отпорна на пукање, што ја прави трајна. Додатоци : Пумпа за воздух, приклучок. Големина : 21,7 инчи (55. Материјал : ПВЦ. Балансот топката е многу отпорна на истегнување и е отпорна на пукање, што го прави трајно. Додатоци : Воздушна пумпа, приклучок. Големина : 21,7 инчи (55. Материјал : ПВЦ. Балансот топка може да се користи за Истегнување, основна обука, итн. Има отпорен на рафал за издржливост.

Детали

Избор на клиенти