Ipetboom 4pcs reptile фидер автоматски фидер небо-сина пластична фонтана за пиење автоматски
Свеж

Ipetboom 4pcs reptile фидер автоматски фидер небо-сина пластична фонтана за пиење автоматски

DEN 1057.60

Достапно.

Автоматско фидер : Може да се постави стабилно на масата за да се спречи вашето домашно милениче да се движи при пиење и може да го спречи вашето домашно милениче да биде повредено. Tortoise Waterer : Тоа е цврсто и стабилно, што го прави одличен сад за хранење на влекачи за оние кои чуваат миленичиња од влекачи. Водач на влекачи : Водената чинија за аквариум е изработено од трајна пластика со цврста, нелизгазна основа што е. Јадење за храна за желка : Може да обезбеди совршен сад за хранење за најразлични влекачи, како што се гекоси, гуштери, желки, желки и други мали влекачи и многу повеќе. Рептил вода за вода : Ова би било сладок подарок за вашиот пријател или член на семејството кој поседува влекачи за да им даде малку изненадување. Пакетот вклучува 4 x плоча со карактеристики на шише -големина : 21.00x19.50x2.00cm/8.25x7.66x0 Декоративна храна за храна. -Којност : Скај-сина фидер за храна на влекачи-чинијата е природна во боја и убав изглед и може да се интегрира со животната средина за живеење на влекачот и садот за вода за декорација на влекачи. -Материјал : Пластичен декоративен влекач Водер -Одлична алатка за вашите миленичиња со влекачи, широко за хранење, наводнување или како декорација, исто така, изгледа одлично, повеќенаменски додатоци за резервоарот со брада змеј. -Ова чинија со вода за влекачи е практична алатка за хранење на вашите миленици и градење на попријателски и здрава животна средина за живеење на вода. -Тоа може да обезбеди совршен сад за хранење за најразлични влекачи, како што се гекоси, гуштери, желки, желки и други мали влекачи и повеќе автоматски диспензери за вода. -Ова чинија со вода од влекачи е изработено од пластика, безбедно и издржливо, не е лесно да се врти и миленичиња. Нема да се лизне околу снабдувањето со влекачи. Добра Опис Рептил Водар, исто така може да го облече вашиот простор на многу интересен и убав начин. има широк спектар на апликации. Постабилен со водач на влекачи Овој фидер за вода на влекачи е изработен од пластичен материјал, а неговата цврста структура може ефикасно да го спречи да се наметне и истури.

Детали

Избор на клиенти