Рустикална состојба на знамето 4 на 2 стапки со големина на регулатива со големина на табли за корпи; САД направени | Компанијата Корнхол на Слик Вуди
Свеж

Рустикална состојба на знамето 4 на 2 стапки со големина на регулатива со големина на табли за корпи; САД направени | Компанијата

DEN 1305.60

Достапно.

Оценето #1 од Wiki.EZVID за 2017 година 4'X2 'Големина на регулатива Корнхол сет вклучува целосен сет од 8 вреќи со полнење со пченка во боја (пр. 4 Black, 4 Grey) Боите на торбите може да се разликуваат. 5/8 "врвови на балтичката бреза и рамки од топола за дрвени предмети за премија за градежништво. Единствена ламинирана површина за играње на винил што игра иста без оглед на температурата на околината или влажноста. Обично се испорачува истиот ден !! Сонцето изработено 100% во САД ;. Оценето #1 од Вики.ЕЗВИД за 2017 година 4'x2 'Големина на регулативата сет на корнизи вклучува целосен сет од 8 вреќи со полнење со пченка во боја (пр. 4 Black, 4 Grey) Боите на торбите може да се разликуваат. 5/ 8 "балтични врвови од бреза и рамки за дрвени предмети за врвен дизајн на градежништво. Единствена ламинирана винил играчка површина што игра иста без оглед на температурата на околината или влажноста. Обично испорачува истиот ден !!. УВ мастила што се користеле за да се спречи сликата да исчезне на сонцето направено 100% во САД ;. Овој маст на Корнхоле на Вуди, со големина на регулативата 4'x2 ', сет на корнизи не е втора за ништо. Ако барате премија сет на корпи за перка што ќе трае со години и ќе игра на ист начин секој пат кога ќе го извлечете ова е за вас. Овие плочи на розови се направени со употреба на 5/8 "Балтичка бреза од иверица за цврста и мазна површина за играње. Рамките се изработени од тополо на кабинетот од степенот. собрани десно во средината на земјата на корпите во Северен Кантон, Охајо. Ние ги надополнуваме нашите табли со розови со високо квалитетни патеки од пченка од 10oz, исполнети со класични торби за корпи. Без разлика дали сте играч на торбички од грав во задниот двор, играч на социјална пченка или про Вие нема да бидете разочарани. Пробајте ги, никогаш повеќе нема да сакате да играте на кој било друг сет на корпи .. сериозно !!.

Детали

Избор на клиенти