Кикс Расинг ЦПУ машини за алуминиумска задна оска за монтирање додатоци за делови за 1/18 RC Crawler Axial Capial Capra UTB18
Свеж

Кикс Расинг ЦПУ машини за алуминиумска задна оска за монтирање додатоци за делови за 1/18 RC Crawler Axial Capial Capra UTB18

DEN 3.33

Достапно.

Оваа алуминиумска врска е погодна за 1/18 RC Crawler Car Axial Capra UTB18. Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива и лесна за инсталирање. Подобрете ги перформансите на автомобилите со растојание од далечински управувач. Машинска обработка со голема прецизност. Убав изглед. Список на пакети : монтирање на врската 1 парчиња. монтирање. монтирање. Карактеристики : Тип : Скала на играчки за радио контрола : 1/18 Материјал : Алуминиумска легура : Црн Опис : Оваа задна монтажа на врската е погодно за 1/18 RC Crawler Car Axial Capra UTB18. Список на пакети : 1 парчиња монтирање.

Детали

Избор на клиенти