Anncus 10pcs/lot CEP35P10 CEP 35P10 TO-220
Свеж

Anncus 10pcs/lot CEP35P10 CEP 35P10 TO-220

DEN 1208.48

Достапно.

Состојба : Ново. Напон на напојување : Стандард. Моќност на дисипација : стандард. Оперативна температура : Стандард. CEP35 P10 CEP 35 P10 TO-220 СПЕЦИОНАЛНИЦИ : СОСТОЈБА : ВЕСТИ ОДГОВОР НА ПОВЕЕ : Стандард Дисисипација Енергија : Стандардна оперативна температура : СтандардМодел Број : Органиналниот број на броеви : ICapplication : Сите.

Детали

Избор на клиенти