Rmxei женски моден обичен лежерен долг ракав Boho ретро стил со долг ракав за печатење врвот на врвот
Свеж

Rmxei женски моден обичен лежерен долг ракав Boho ретро стил со долг ракав за печатење врвот на врвот

DEN 1.67

Достапно.

Удобно погодно за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики : флексибилен, елегантен и модерен. Hand wash in cold / hang dry or dry Package content : 1 x ladies top Season : Autumn/Spring/Winter/Summer Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Collar : V Neck Fit : Fits to size Thickness : How to wash : Hand wash Cold, Висат или линија, што ќе добиете : 1xwomen врвови Големина : XX-голема боја : Промоциите со повеќебојни-2 можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Детали

Избор на клиенти