Продолжување на лентата за велосипеди за велосипеди со повеќе функции за проширување на алуминиумска легура за додатоци за додатоци
Свеж

Продолжување на лентата за велосипеди за велосипеди со повеќе функции за проширување на алуминиумска легура за додатоци за додатоци

DEN 2.67

Достапно.

Ви дава повеќе простор за складирање и велосипедски светла. Продолжувачот на алуминиумска легура е лесен и издржлив, одржувајќи цврсто и безбедно на лентата за рачки. Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на Монитор, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Можете да го монтирате за една минута и да понуди едноставно и решение за монтирање на лентата. Мулти-функција : Монт Кан има компјутер, исто така овозможува да се прикачи камерата. Опис Дали некогаш сте сакале да имате дополнителна просторија за вашите велосипедски светла, GPS или телефон итн? Па, ова е совршено решение. Ви дава повеќе простор за складирање и велосипедски светла. Алуминиумскиот алуминиумски екстендер е лесен и издржлив, одржувајќи цврсто и безбедно на лентата за рачки. и безбедно на лентата за рачки .- Ви дава повеќе простор за складирање и велосипеди. За монтирање на рачката.

Детали

Избор на клиенти