Ксинбалов Јакни За Мажи Мажи Ревер Врат Еднограден Мантил
Свеж

Ксинбалов Јакни За Мажи Мажи Ревер Врат Еднограден Мантил

DEN 2.33

Достапно.

Јакни за мажи. Меко и удобно висококвалитетно чувство за раце. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Јакни за мажи. Меко и удобно висококвалитетно чувство за раце. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Должина на сбицепс : 16 инчи : 42,5 инчи манжетна : 11,7 инчи должина : 34,6 инчи Рамо : 17,9 Инчи Должина на ракавот : 24,3 Инчи должина на мбицепс : 16,5 инчи : 44,1 инчи манжетна : 12,2 инчи должина : 35,4 инчи Рамо : 18,5 инчи Должина на ракавот : 24,8 инхлбицепс должина : 17,2 инчи биста : 46,1 инчи манжетна : 12,7 инчи должина : 36,2 инчи рамо : 19,2 инчи должина на ракавот : 25,3 инчи должина на бицепс : 18 инчи : 48 инчи манжетна : 13,1 инчи должина : 37 инчи рамо : 19,9 инчи должина На ракавот : 25,7 инчи должина на inchxxlbicep : 18,7 инчи биста : 50 инчи манжетна : 13,6 инчи должина : 37,8 инчи рамо : 20,6 инчи должина на ракавот : 26,2 Инчи количина : 1 парче стил : работна боја : тип на темна сива шема : обични детали : тип на копче : редовно деколте : должина на ракавот : долго тип на ракави : редовна должина на ракавот : долг чаршаф : тип на единечна града : обична ткаенина : не-истегнувачкиот материјал : полиестер состав : 100% упатства за нега на полиестерк : Машинско Перење или професионално хемиско чистење : не.

Детали

Избор на клиенти