Hotop American Flag Metal Sign Wall Decor Decor Decor Farm House House House Patureic American Flag Metal Metaging Sign Rustic tabor Day Metal Plaque for Home Office Decor
Свеж

Hotop American Flag Metal Sign Wall Decor Decor Decor Farm House House House Patureic American Flag Metal Metaging Sign Rustic

DEN 2.00

Достапно.

18 x 7 cm/ 7,1 x 2,8 инчи, [Бог] Патриотски метални знаци мери приближно. Спецификации : Материјал : Metal Color : Како што е прикажано сликата : Американско знаме за знаме : приближно. Дизајн на новини : Денот на независноста на американскиот знак на метална wallидна врата на знамето е составен од 4 парчиња метален знак, а секој метален знак е отпечатен со различни обрасци, како, starвезда, лента, буква и повеќе, светло црвена, бела и сина боја, во согласност со Бојата на американското знаме, што може да направи да се чувствувате силна фестивалска атмосфера.

Детали

Избор на клиенти