Есенцијално масло од hyssop чисто и природно - 5 ml
Свеж

Есенцијално масло од hyssop чисто и природно - 5 ml

DEN 111.84

Достапно.

100% чисто и природно есенцијално масло. Етички извори на фарма директно, гарантирано за квалитет!. Тестирана лабораторија (SDS и COA). Шише во шише со килибар со капаче за распрснување на орфис за лесно истурање!. Шишена во САД. Hyssop есенцијално масло Ботаничко име : Hyssopus officinalis 100% чисто и природно. Свилките мириси се глобален лидер на високо квалитетни 100% чисти сертифицирани есенцијални масла, органски рачно изработени сапуни, чисти глини за лице, маски за кал и повеќе директно од фарми и дестилерии низ целиот свет! Поддршка на нашите високо квалитетни есенцијални масла со тестирање, вклучувајќи GCM, SDS и COA чаршафи. Нашата цел е да обезбедиме производи со најдобар квалитет по водечки цени во индустријата во индустријата за малопродажба и големо!.

Детали

Избор на клиенти