Паткил торби за складирање далечински управувач, 3 пакувања силиконски заштитник кутија водоотпорна торбичка за капакот за контролор на климатик, јасна
Свеж

Паткил торби за складирање далечински управувач, 3 пакувања силиконски заштитник кутија водоотпорна торбичка за капакот за контролор

DEN 0.67

Достапно.

Материјал : силикон; Боја : чиста; Севкупна големина : 12 x 4,5 x 2,5см / 4,7 x 1,8 x 1 инч (L*W*H). Предности : Направено од силиконски материјал, здрав и издржлив, водоотпорен и изолиран, лесен и мек, истегнат и не е лесен за кршење. Ви помага ефикасно да го заштитите далечинскиот управувач и го одржува во добра состојба, го спречува копчето да старее или бледне, транспарентното покритие ви овозможува јасно да го видите секое копче. Апликација : Широко се користи за одржување на далечинскиот управувач на место и се погодни за кујна, спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, итн. Упатство : Лесна инсталација. Само вметнете го далечинскиот управувач во торбата, тогаш ќе добиете удобен и мек далечински управувач. Белешка : Ве молиме, обрнете внимание на големината, пред да ја поставите нарачката. Материјал : силикон; Боја : чиста; Севкупна големина : 12 x 4,5 x 2,5см / 4,7 x 1,8 x 1 инч (L*W*H). Предности : Направено од силиконски материјал, здрав и издржлив, водоотпорен и изолиран, лесен и мек, истегнат и не е лесен за кршење. Ви помага ефикасно да го заштитите далечинскиот управувач и го одржува во добра состојба, го спречува копчето да старее или бледне, транспарентното покритие ви овозможува јасно да го видите секое копче. Апликација : Широко се користи за одржување на далечинскиот управувач на место и се погодни за кујна, спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел, итн. Упатство : Лесна инсталација. Само вметнете го далечинскиот управувач во торбата, тогаш ќе добиете удобен и мек далечински управувач. Белешка : Ве молиме, обрнете внимание на големината, пред да ја поставите нарачката.

Детали

Избор на клиенти