Оригинално масло сликарство сончоглед Коска коска Кина Декоративна чинија личност Керамичка вечера чинија занаети за жени мажи подароци со штанд за приказ
Свеж

Оригинално масло сликарство сончоглед Коска коска Кина Декоративна чинија личност Керамичка вечера чинија занаети за жени мажи

DEN 2.67

Достапно.

Керамика. Површината е мазна, деликатна и убава и издржлива. Може да се постави три-димензионално, поставено на масата со основата, или обесена. Самолепливо виси дизајн, лесен за расклопување, оставајќи никаква трага на идот. Можете да ги прилагодите вашите омилени фотографии. Декоративните панели со исклучителни обрасци се погодни за декорација или употреба во дневни простории, простории за студии, канцеларии, коридори, ресторани, влезови, хотели, домови за одмор, итн. Оваа декоративна чинија за коски е достапна во 6inch, 7inch. 8inch, 10inch четири големини за ваш избор. Оваа керамичка декоративна чинија е отпечатена од едната страна, а не печатената страна е бела. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Керамика. Површината е мазна, деликатна и убава и издржлива. Може да се постави три-димензионално, поставено на масата со основата, или обесена. Самолепливо виси дизајн, лесен за расклопување, оставајќи никаква трага на идот. Можете да ги прилагодите вашите омилени фотографии. Декоративните панели со исклучителни обрасци се погодни за декорација или употреба во дневни простории, простории за студии, канцеларии, коридори, ресторани, влезови, хотели, домови за одмор, итн. Оваа декоративна чинија за коски е достапна во 6inch, 7inch. 8inch, 10inch четири големини за ваш избор. Оваа керамичка декоративна чинија е отпечатена од едната страна, а не печатената страна е бела. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Коска Кина Декоративна чинија , Британска коска Кина Декоративна чинија , Печатена коска Кина Декоративна чинија , Декорација на занаетчиски производи , украси за украси.

Детали

Избор на клиенти