Земја, но прво чај од дрво кутија знак декор, знак чај lубител дрвена кутија, блок рустикален кујнски полица таблета tableидна декорација
Свеж

Земја, но прво чај од дрво кутија знак декор, знак чај lубител дрвена кутија, блок рустикален кујнски полица таблета tableидна

DEN 223.84

Достапно.

Димензија : знак на кутија од 5 "x5" квадратно дрво. Дрвен материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од висококвалитетен дрвен материјал. Добра текстура, не е лесна за деформација. Неверојатен дизајн : Оваа дрвена кутија е убаво дизајнирана, комбинирајќи забавен текст со живописни слики и за функција и за естетика. Овој дизајниран знак од дрвена кутија е одличен модерен рустикален декор за дома. Применлив простор : Овој исклучителен знак на дрвена кутија е погоден за украсување на вашиот дом и канцеларија. Оваа дрвена кутија има силна применливост и може да се користи и како декорација за wallsидови, работна површина, дури и полици за книги, countertops и други простори. Декоративни подароци : Оваа дрвена кутија е добар избор за подароци, што може да му се даде на семејството, пријателите, колегите и децата. Додадете многу бои во домот и канцеларијата и натерајте ги луѓето да се чувствуваат среќни. Димензија : знак на кутија од 5 "x5" квадратно дрво. Дрвен материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од висококвалитетен дрвен материјал. Добра текстура, не е лесна за деформација. Неверојатен дизајн : Оваа дрвена кутија е убаво дизајнирана, комбинирајќи забавен текст со живописни слики и за функција и за естетика. Овој дизајниран знак од дрвена кутија е одличен модерен рустикален декор за дома. Применлив простор : Овој исклучителен знак на дрвена кутија е погоден за украсување на вашиот дом и канцеларија. Оваа дрвена кутија има силна применливост и може да се користи и како декорација за wallsидови, работна површина, дури и полици за книги, countertops и други простори. Декоративни подароци : Оваа дрвена кутија е добар избор за подароци, што може да му се даде на семејството, пријателите, колегите и децата. Додадете многу бои во домот и канцеларијата и натерајте ги луѓето да се чувствуваат среќни. Велигденски декоративни подароци : Оваа дрвена кутија е добар избор за подароци, што може да му се даде на семејството, пријателите, колегите и децата. Додадете многу бои во домот и канцеларијата и натерајте ги луѓето да се чувствуваат среќни.

Детали

Избор на клиенти