Дебитантски луѓе Бамбус Муслин Свадл ќебиња за девојчиња и момчиња - изработени од свиленкаста мека вискоза од бамбус - 47 x 47 инчи.
Свеж

Дебитантски луѓе Бамбус Муслин Свадл ќебиња за девојчиња и момчиња - изработени од свиленкаста мека вискоза од бамбус - 47 x

DEN 400.00

Достапно.

Лесен и дише - нашите ќебиња на муслин се направени од најдобрата бамбус вискоза за супер меко чувство на рака. Тие исто така се дишат, така што вашето малечко останува ладно и удобно додека се затегнати. Свилна мекост - Вискозата од бамбус е позната по луксузното чувство, правејќи ги овие муслински swaddles задолжително за мама и бебе. Тие ќе се чувствуваат пријатно за нежната кожа на вашето бебе. Дарежливо големина - на 47х47 инчи, нашите ќебиња се великодушно со големина за да обезбедат многу покриеност за вашето малечко. Тие исто така се доволно разноврсни за да се користат како медицински капакот, капакот на шетачи или капакот на подлогата. Имагинативни и разнобојни дизајни - со најразлични разиграни дизајни за избор, сигурно е дека ќе биде ќебе за дебитанти што ќе го сакате вие ​​и вашето бебе!. Подароците што родителите ќе сакаат - дебитантски луѓе Бамбус муслин ќебиња за лебди го прават совршен подарок за туш за бебиња за сите нови родители. Getе добијат многу употреба од нив! Спарете ги со еден од нашите листови за креветчиња за да создадете совршен сет за подароци. Барате совршено ќебе за swaddle? Оној што не само што дише, туку и свилен мек на нежната кожа на вашето бебе? Дебитантите луѓе ве покриле! Нашите ќебиња на Swaddle се направени од најдобрата бамбус вискоза за супер меко чувство на рака. Ткар од муслин ги прави дишење, да го одржуваат вашето бебе ладно и удобно. Дарежливо со големина на 47х47 инчи, овие ќебиња на Swaddle не се само доволно големи за да го тресат вашето бебе, туку може да се користат и како ќебе за шетач или до медицинска сестра.

Детали

Избор на клиенти