Sjqka-faucet Внесете го wallидот Тип 304 Не'рѓосувачки челик кујна тапа, басен за миење садови, балкон, базен за перење, виткање топла и ладна тапа, голем мијалник
Свеж

Sjqka-faucet Внесете го wallидот Тип 304 Не'рѓосувачки челик кујна тапа, басен за миење садови, балкон, базен за перење, виткање

DEN 1853.76

Достапно.

Благородната крива покажува благородни квалитети. Фино кастинг на бакар, издржливо, силно, ладно и топло, гаранција за двоен квалитет. Безжична здравствена тапа керамички чип -вентил јадро. Благородната крива покажува благородни квалитети. Фино кастинг на бакар, издржливо, силно, ладно и топло, гаранција за двоен квалитет. Безжична здравствена тапа керамички чип -вентил јадро. Материјал : 304 не'рѓосувачки стелдос ротираат тапата? Стил : двојна рачка, единечен хотелски тип : керамички чипс -ламбинг Класификација : рачка за прецизно леење.

Детали

Избор на клиенти