Производи за миленичиња од миленичиња со кошула за печатење на екранот, x-мала, црвена боја
Свеж

Производи за миленичиња од миленичиња со кошула за печатење на екранот, x-мала, црвена боја

DEN 2.67

Достапно.

Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре.

Детали

Избор на клиенти