Лудгао Машка Боја Блок Качулка Јакна Долг Ракав Раглан Патент Палто Надворешна Облека Со Џебови
Свеж

Лудгао Машка Боја Блок Качулка Јакна Долг Ракав Раглан Патент Палто Надворешна Облека Со Џебови

DEN 230.24

Достапно.

80% Полиестер, 20% Памук. Затворање на патент. Миење Раце Само. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење. Спортска јакна со долги ракави за мажи, дизајн на блок во боја, затворање на патент. Со прилагодлива хауба за влечење, ребрести полите и манжетните за да се загреат. Дизајниран со 2 странични џебови, удобен за носење на вашиот мобилен телефон. Одлично за активности на отворено, трчање, спорт, вежбање или секојдневно носење. Комплетот Вклучува : 1x Состојба На Дуксер : Нов Без Материјал За ознаки : 80% Полиестер, 20% Памучна Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|-Биста-|-Должина На Ракавот-|Должина - - - М|-М|-44.1"/112см-|31.9"/81см|-27.6"/70см - - - Л|-Л|-46.5"/118см-|32.3"/82см|-28.3"/72см - - - ХЛ-|ХЛ|-48.8"/124см-|32.7"/83см|-28.3"/72см ХХЛ-|ХХЛ-|-52.0"/132см-|33.1"/84см|-29.9"/76см 3ХЛ-|3 XL-|-55.1"/140см-|33.5"/85см|-30.7"/78см.

Детали

Избор на клиенти