Topенски лотос цвет перформанси влакна на јога резервоарот врв
Свеж

Topенски лотос цвет перформанси влакна на јога резервоарот врв

DEN 2.33

Достапно.

Полиестер, памук, Рејон. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Се одликува со прилично лотос цвет!. Нашата комбинација на три влакна за перформанси го прави овој симпатичен резервоар ваш врв за јога!. 50% полиестер - 25% памук - 25% рајон. Заоблен полите. „Облека за јога за вас“ гарантира вашето задоволство од секоја набавка!. Полиестер, памук, Рејон. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Се одликува со прилично лотос цвет!. Нашата комбинација на три влакна за перформанси го прави овој симпатичен резервоар ваш врв за јога!. 50% полиестер - 25% памук - 25% рајон. Заоблен полите. „Облека за јога за вас“ гарантира вашето задоволство од секоја набавка!.

Детали

Избор на клиенти