Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Тркалезна Одгледувачница За Перење Куќа За Мачки Перница Куче Софа Корпа За Кучиња Кревет За Миленичиња
Свеж

Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Тркалезна Одгледувачница За Перење Куќа За Мачки Перница Куче Софа Корпа За Кучиња Кревет За

DEN 677.76

Достапно.

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме во рок од 24 часа. ***Прецизно шиење, цврсти шевови, не е лесно да се олабави. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Покрај тоа, креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка.

Детали

Избор на клиенти