Четка за туширање Freewiz, 5in1 Електрична Бања За Чистење На Домот Четка За Туширање Чист Систем Четка За Бања Чистење На Кожата Алатка За Здравствена Заштита За Чистењ?
Свеж

Четка за туширање Freewiz, 5in1 Електрична Бања За Чистење На Домот Четка За Туширање Чист Систем Четка За Бања Чистење На Кожата

DEN 1.33

Достапно.

Помагајќи ви да извршите целосна масажа на телото и БАЊАТА, елиминирајте го вашиот замор и стрес.Водоотпорен : четката е целосно водоотпорна и против лизгање. Оваа електрична четка за бања е потрајна и помалку склона кон оштетување. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Функцијата за меки влакна и масажа ви помага да го опуштите телото и да ја омекнете кожата. Закачете ја четката на куката за да завршите со одводот и држете ја главата на четката сува и чиста пред следната употреба. Може да ви помогне да ги исчистите тешко достапните делови од телото, со што ќе избегнете проблеми со кожата.Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Покрај тоа, имаме и 2 глави на четки од различни материјали, мека најлонска глава на четка и глава на четка со природни влакна.Мрежа сунѓер глава : за нежна ексфолијацијамасажа глава : за чување на мускулитепумпа камена глава : за калуси и груба глава за чистење на кожата со меки влакна : за секојдневно чистење боја : Сина + бел материјал : СТОМАЧНИ+СИЛИКА гелзиза : должина На Долга рачка : 36см дијаметар на главата на четката : 7,5 цмбруш должина : 1,5 цмпакаж Содржина : 1х Електрично Чистење уред1x mabrasion head1x мрежа сунѓер head1x масажа head1x пемза head1x чистење head1x упатство за употреба : не ставајте го производот директно во вода. Повеќе РЕЖИМИ - електричната ротациона четка за тело за бања има два режима на брзина, можете да ја промените брзината на вртење со притискање на силиконското копче на рачката. По капењето, затегнете го водоотпорниот капак на задниот дел од електричната четка за бања.

Детали

Избор на клиенти