Тактички пиштоли за пиштоли Мозето за мажи сокриени носат Велко ЕДЦ ловечки појас на половината со мала брава за брзо ослободување
Свеж

Тактички пиштоли за пиштоли Мозето за мажи сокриени носат Велко ЕДЦ ловечки појас на половината со мала брава за брзо ослободување

DEN 319.84

Достапно.

100% најлон. Увезени. Елегантни кутии подароци за мажи, момчиња и девојчиња. Затворање на тока. Влажно избришете го чисто. 【Појасниот појас со кука и лента за јамка】 Velco Hook and Loop го обезбедува крајот на трчање за да се осигурате дека вашиот појас останува вграден и никогаш нема да се лизне. Нашиот тактички појас е совршен за воени, спроведување на законот, први реагирачи, лов, пустина и опстанок на отворено. и тактичкиот клип за опрема (Key Keeper) е одличен за секојдневно работно алатки за носење. 【Мал заклучок крај Брзо ослободување на тока】 Удобна, ергономска и дизајнирана за едно време вклопување и заборавете на погодноста, нашата тактичка надградба на ременот има мала склопување на бравата на бравата што ви дава брзо прицврстување и одвојување на способноста, но исто така му овозможува на ременот лесно да се лизне низ јамки на појас. 【Изграден за скриено носење】 Мозето со зацврстено 1000 D најлон мрежно поврзување за поддршка на Hillsters IWB и OWB без да се преврти, нашиот EDC појас обезбедува безбедна и сигурна основа за CCW. Цврсто прикачете ја футролата, магите и торбичките без разлика дали сте во опсег или носите секој ден. Без свиоци, без врева. 【Комунален појас Мажи Големина】 Ширина на ременот 1,5 инчи, големина на ширина на токата 1,3*1,97 инчи, ве молиме погледнете ја табелата со големина во последната слика за совршено вклопување. Половите „Најлон Ригерс“ прават совршени вклопувани случајни фармерки, каки панталони, карго шорцеви за работа, пожарникар или полициски панталони. 【Совршена услуга】 испорачана со брз превоз, 2 години гаранција за услуга за производи, 60-дневно враќање без кавга. Одговори во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти