Комплет за влечење на Kingcaesar Dent, комплети за поправка без бод со мост за влечење и пиштол за топол лепак, комплет за отстранување на заби за автомобилско тело, моторц?
Свеж

Комплет за влечење на Kingcaesar Dent, комплети за поправка без бод со мост за влечење и пиштол за топол лепак, комплет за отстранување

DEN 271.84

Достапно.

Поставете ја областа на забите со крпа. 【Комплет за поправка на заби без бод】 Тоа е целосно отстранување на заби, засновано на мека гума/сунѓер на дното, влечечот за отстранување на забите на автомобилот не е за повреда на вашата боја на автомобилот кога ги користите за да ги поправите вдлабнатините на автомобили со табулатори за лепак и лепак, користете Лепливоста на лепак за да се извлечат вдлабнатини автомобили. Ket Комплет за влечење на заби】 Комплет за влечење на Dent Dent Chit вклучува 1x мост Дент Пулер, 1x пиштол за топла лепак, 10 x силна лепливост топло стопени лепила, 5 x различни растојанија, 1 x нараквици, 1x прирачник, 1 x конзерва за наводнување, 1 x стругалки, 1x торба со алатки, совршена е за отстранување на разни вдлабнатини на автомобилот. 【Широко користен】 Повлеч на мост може да го ротира копчето за подобро да ги вклопи вдлабнатините, погодни за какви било автоматски вдлабнатини, поправка на вратите, оштетување на град и други вдлабнатини. Повторете ги горенаведените чекори додека забите не исчезнат. Гумениот заптивка е многу мека и може да се сруши. Комплетот за влечење Dent е совршен избор за алатки за комплети за поправка без заби. 【Лесен за употреба】 Нашите алатки за поправка на забите на автомобилот се погодни и за професионални и за зелени раце, лесни за употреба и можат лесно да ги извлечат вдлабнатините, повеќето од вдлабнатини можат да се отстранат во рок од 30 минути. 5 парчиња различни јазичиња за влечење во форма и големина можат да се поправат различни форми на вдлабнатини, сите вдлабнатини можат лесно да се отстранат со нашата иновативна алатка за отстранување на заби!. Гумениот заптивка е многу мека и може да се сруши. Исто така, ние нудиме детални прирачници за да ве водат, не двоумете се да не контактирате со нас ако ви треба помош. Ket Комплет за влечење на заби】 Комплет за влечење на Dent Dent Chit вклучува 1x мост Дент Пулер, 1x пиштол за топла лепак, 10 x силна лепливост топло стопени лепила, 5 x различни растојанија, 1 x нараквици, 1x прирачник, 1 x конзерва за наводнување, 1 x стругалки, 1x торба со алатки, совршена е за отстранување на разни вдлабнатини на автомобилот. Бидете внимателни ако вашата боја на автомобили се оштети претходно. 【Комплет за поправка на заби без бод】 Тоа е целосно отстранување на заби, засновано на мека гума/сунѓер на дното, влечечот за отстранување на забите на автомобилот не е за повреда на вашата боја на автомобилот кога ги користите за да ги поправите вдлабнатините на автомобили со табулатори за лепак и лепак, користете Лепливоста на лепак за да се извлечат вдлабнатини автомобили.

Детали

Избор на клиенти