OnePlus Nord CE 5g сите превозници EURO 4G Volte GSM Глобал 64MP Тројна Камера NFC Двојна Сим Меѓународна Верзија
Свеж

OnePlus Nord CE 5g сите превозници EURO 4G Volte GSM Глобал 64MP Тројна Камера NFC Двојна Сим Меѓународна Верзија

DEN 4144.00

Достапно.

Откривањето СЦЕНА СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА го толкува она што го гледате и автоматски ги прилагодува поставките на камерата како боја, контраст и изложеност за брилијантни, реални фотографии. 64 милиони пиксели. Поддржани Мрежни Ленти : 5 G/4 G/3 G/2 G. Големата решетка на главната камера f/1.ЗАБЕЛЕШКА : Глобална Верзија-Нема Гаранција овој уред е глобално отклучен и подготвен да се користи со вашиот префериран гсм оператор ОВОЈ УРЕД НЕ Е КОМПАТИБИЛЕН СО CDMA ПРЕВОЗНИЦИ како Што Се Крикет, Веризон, Спринт, Зајакнување На Мобилен, Американски Мобилен, итн. ве Молиме имајте предвид ДЕКА 5 G бара поддршка од локалните телекомуникациски оператори и можеби не е достапна во сите региони. Исклучително. Поддржани Мрежни Ленти : 5 G/4 G/3 G/2 G. Но, ние го знаеме ова : нашата ултра широка леќа од 119° ви помага да исцедите повеќе детали на секоја фотографија. Автоматски прилагодете го фокусот за да создадете привлечни ефекти на боке. Зошто да се ограничите на стандардна леќа? Зошто да дремнете на покривот среде ден? Не знаеме. Зад сцената на секоја снимка, серија алгоритми ги комбинираат најдобрите елементи на повеќе рамки за да ви дадат зголемена јасност. Ноќниот пејзаж интелигентно доловува и управува со неколку изложености во реално време за да произведе остри, детални слики при слаба осветленост. Хоризонтално. Време е за фокусирање. АИ што го гледа она што го гледате. Избрани еден по еден. Искривување На полнење 30 T Плус + 4500mah1 батерија64 ПРАТЕНИК тројна камера90 Hz amoled дисплеи napdragon€ 750 G 5 G5 G-ready Oxygen OS Време лета СО Искриват Полнење 30 T плус. Правете ја ноќта правилно. Ве молиме проверете кај вашиот давател НА услуги за ДА видите ДАЛИ 5 G се нуди во вашата област. Nord CE 5 G има поставување на тројна камера, вклучувајќи главна камера со ВИСОКА резолуција 64 ПРАТЕНИЦИ (16 ПРАТЕНИЦИ повеќе од оригиналниот Nord). Држи се за својата моќ. ве Молиме имајте предвид ДЕКА 5 G бара поддршка од локалните телекомуникациски оператори и можеби не е достапна во сите региони. ЗАБЕЛЕШКА : Глобална Верзија-Нема Гаранција овој уред е глобално отклучен и подготвен да се користи со вашиот префериран гсм оператор ОВОЈ УРЕД НЕ Е КОМПАТИБИЛЕН СО CDMA ПРЕВОЗНИЦИ како Што Се Крикет, Веризон, Спринт, Зајакнување На Мобилен, Американски Мобилен, итн.79 ви помага да снимите повеќе светлина и детали, дури и во ситуации со слаба осветленост. Ве молиме проверете кај вашиот давател НА услуги за ДА видите ДАЛИ 5 G се нуди во вашата област.

Детали

Избор на клиенти