Алаза Микрофибер салата за салата Симпатична крофна, цртан филм, брзо сушење спортска фитнес потта за миење на лицето 15 x 30 инчи
Свеж

Алаза Микрофибер салата за салата Симпатична крофна, цртан филм, брзо сушење спортска фитнес потта за миење на лицето 15 x 30

DEN 0.67

Достапно.

Микрофибер. Големина : 15 x 30 инчи/38 x 76 см, средна големина. Материјал : Микрофибер, изработен од 80% полиестер 20% полиамид, мек и апсорбирачки. Мулти-намена : Идеално за активности на отворено, спорт, патување за патувања. Избришете ја пот совршено, брзо сушење. Лесен и компактен : Лесно вклопете во вашата торба за теретана или ранец. Еднострано печатење : Задниот дел од крпата е бело влакно, како што е прикажано на сликата 3. Микрофибер. Големина : 15 x 30 инчи/38 x 76 см, средна големина. Материјал : Микрофибер, изработен од 80% полиестер 20% полиамид, мек и апсорбирачки. Мулти-намена : Идеално за активности на отворено, спорт, патување за патувања. Избришете ја пот совршено, брзо сушење. Лесен и компактен : Лесно вклопете во вашата торба за теретана или ранец. Еднострано печатење : Задниот дел од крпата е бело влакно, како што е прикажано на сликата 3. Пакет, вклучувајќи : 1x упатства за нега на крпи за теретани : Машински миење нежен циклус; сува суво ниско; Не бели. Ве молиме измијте го одделно пред прво користете особено за темна боја.

Детали

Избор на клиенти