Аиспортс Компатибилен Со Garmin Ferrunner 255s/265s Бенд Силикон За Жени Мажи, 18mm Часовник Бенд Спорт Нараквица Замена Бенд За Garmin Venu 2s/Реј/Капетан Марвел/Vivomove 3S/Vivoactive 4S
Свеж

Аиспортс Компатибилен Со Garmin Ferrunner 255s/265s Бенд Силикон За Жени Мажи, 18mm Часовник Бенд Спорт Нараквица Замена Бенд

DEN 646.40

Достапно.

Услуга по Продажбата : задоволство ни е да ви обезбедиме 24/7 професионална услуга, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку порака доколку имате какви било прашања во врска со производот. Прилагодлива Должина На Нараквицата-класичната метална спојка за тока ви овозможува лесно да ја прилагодите должината на лентата во секое време. Вашето разбирање и трпение е многу ценето. И интерфејсот на часовникот треба да биде рамен. Топло Известување : Ако купувате производи испратени од фабриката, можеби ќе треба да почекате 7-28 дена по нарачката. Овој опсег на часовници одговара на зглобовите 5,5"-8,7" (140мм-220мм), погоден и за жени и за мажи. Идеален Подарок И Кавга-Бесплатно Купување-Неверојатен подарок за жени мажи деца, Совршен За Роденден, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Годишнината, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова година. Лесен за инсталирање и полетување, не е потребна дополнителна алатка. Ве молиме изберете го точниот модел и големина на часовникот пред купувањето. Постојат 21 дупки за прилагодување, многу практични и удобни. (Паметниот Часовник не е вклучен) Ве Молиме Запомнете : поради разликата помеѓу различни монитори, сликата на предметот ќе има мали разлики во бојата.

Детали

Избор на клиенти