Дуксери Девојки девојки џемпери врвови со долги ракави врвови на врвови за врзување
Свеж

Дуксери Девојки девојки џемпери врвови со долги ракави врвови на врвови за врзување

DEN 171.04

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% полиестер. Увезени. Затворање на вратоврска. Пакет вклучуваат : 1 парчиња пулвер момчиња со големина 10 облека. Карактеристики : Девојки врвови на врвови на култури, дуксери со долг ракав, обични лабави врвови за модни девојки. Јакни за мали деца за момчиња. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Ќебе џемпер за деца. 1 инч = 2,54 см, дете од качулка. Повод : Оваа култура е одлична идеална за секојдневно носење, паркирање, одмор, училиште, велосипедизам, спорт, улици, враќање на дома, итн. 100% полиестер. Увезени. Затворање на вратоврска. Пакет вклучуваат : 1 парчиња пулвер момчиња со големина 10 облека. Карактеристики : Девојки врвови на врвови на култури, дуксери со долг ракав, обични лабави врвови за модни девојки. Јакни за мали деца за момчиња. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Ќебе џемпер за деца. 1 инч = 2,54 см, дете од качулка. Повод : Оваа култура е одлична идеална за секојдневно носење, паркирање, одмор, училиште, велосипедизам, спорт, улици, враќање на дома, итн. Пакет Вклучи : 1 парчиња пулверзан ти и убав ден! Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Благодарам за разбирањето! Поводот : Оваа култура е одлична идеална за секојдневно носење, парк, одмор, училиште, велосипедизам, спорт, улици , Домаќин, итн. Ве молиме, дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот, материјал : полиестер и спандекс, мека, пријателска за кожата и удобно за носење. изработка, не избледуваат.1 инч = 2,54 cmfeature : Девојки врвови на култури, дуксери со долг ракав, обични лабави врвови за модни девојки.Ната : Бидејќи ткаенината за врзани-боја Специфичното место на овој фустан, секое парче е уникатно за вас. Боја : D Големина : 6-7 години промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти