Дрво знак модерен wallид што виси декорација Библијата стих му се заблагодарува на Господ затоа што тој е добра дрвена рамка плакета за фарма куќа дневна соба спална
Свеж

Дрво знак модерен wallид што виси декорација Библијата стих му се заблагодарува на Господ затоа што тој е добра дрвена рамка

DEN 591.84

Достапно.

Size : 16 "x20", правоаголна дрвена плоча со цврста граница. ✔material : Квалитет и цврста конструкција на цврсти рамки од дрво што нема да попуштат, гниеат или да се скршат. - Лесно да се обеси : Куката е вклучена, подготвена да се обеси или да се става на каде и да сакате. - Поликливо место : Иако овие знаци се подобри за употреба во затворен простор, тие можат да се користат на отворено сè додека не се изложени на влага. ✔ УСЛУГИ : Ние нудиме ексклузивна прилагодена услуга. Прави совршен подарок за семејството и пријателите. Size : 16 "x20", правоаголна дрвена плоча со цврста граница. ✔material : Квалитет и цврста конструкција на цврсти рамки од дрво што нема да попуштат, гниеат или да се скршат. - Лесно да се обеси : Куката е вклучена, подготвена да се обеси или да се става на каде и да сакате. - Поликливо место : Иако овие знаци се подобри за употреба во затворен простор, тие можат да се користат на отворено сè додека не се изложени на влага. ✔ УСЛУГИ : Ние нудиме ексклузивна прилагодена услуга. Прави совршен подарок за семејството и пријателите. Карактеристики : Материјал : еколошки и нема да му наштети на човечкото тело. Може да бидете сигурни да го користите, можете да бидете сигурни дека вашето дете може да игра. Издржлив : Висок квалитет, издржлив и долг животен век. Може да ги издржи сонцето и дождот, но кога не е во употреба, треба да биде поставено на ладно место за да го продолжи својот животен век. Дизајн : Едноставен дизајн, уникатен дизајн на модели на фонтови. Додадете повеќе празнична атмосфера во вашиот дом, ви посакувам среќно расположение! Широки апликации : ✅ може да се користи во хотели, домови, спортски сали и одморалишта. ✅ Еко-свесен избор, тој е направен од одржливи материјали. ✅ Одлична идеја за подароци за секој случај за семејство и пријатели. ✅ Елегантен и компактен, тоа е ветре за носење и складирање. Спецификации : Материјал : Големина на дрво : 16 "x20" Количина : 1 парчиња Белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки во големина. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. После продажбата : Ние нудиме услуга за прилагодување на производи. Ако имате проблем, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Детали

Избор на клиенти