Егрус девојки коњички панталони Деца коњички крпи на коленото-лепење на младински школки со патенти џебови
Свеж

Егрус девојки коњички панталони Деца коњички крпи на коленото-лепење на младински школки со патенти џебови

DEN 1.67

Достапно.

80% полиестер, 20% спандекс. Затворање на патент. 4-насочен истегнат ткаенина за дишење : Високо еластична, дише, влажна и до кожа ткаенина што овозможува поголем опсег на движење и придонесува да имате удобно и безгрижно искуство за возење. Две форми на дизајн на глуждот : Слободно треба да изберете од два дизајн на глуждот, едниот е силиконски прикачен за да го зголеми триењето и да им помогне на пантолоните да се возат, а другиот нема силикон за да ги зголеми вашите удобности за време на возењето. И двајцата многу се вклопуваат во чизмите за возење. Подготвени закрпи на коленото на носење : Овие закрпи се дизајнирани да имаат поблиски и постабилни контакти со коњ и да помогнат да се спречи модринка за време на возењето. Безбедни џебови за поштенски пакувања : Ергономски џебови што им овозможуваат на децата да ги ставаат и да влечат работи лесно дури и за време на движење. Zipped е дизајниран, така што не се грижите за предметите што испаѓаат за време на возењето. Дизајн на доказ за сквоти : Високо затегната ткаенина и дизајнот на половината со средна половината им помагаат на хеланките да останат на места без разлика колку е големо движењето.

Детали

Избор на клиенти