Обична вратоврска на ромве девојче, лесна долга ракав со долги ракави, аспиратори
Свеж

Обична вратоврска на ромве девојче, лесна долга ракав со долги ракави, аспиратори

DEN 2.00

Достапно.

95% полиестер, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. Ткаенина : Дишење/ мека/ удобна/ пријателска за кожата. Дизајн : ВИЕ/ ВИЕ/ ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК/ КУПА/ РАБОТ. Повод : Училиште, одмор, облека, викенд, излезете носејќи. Стил : Обичен и симпатичен стил, совршено е да се пир со фармерки, хеланки и џемпери. Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина како подолу (не големина). Табела со големина : PLS дозволува мерка на грешка од 1-3см, подобро упатете се на нашиот водич за големина подолу за точност пред да нарачате. 6y : рамо : 19,8 ", биста : 33.3", должина : 13.1 ", должина на ракавот : 14.1", должина на бицепс : 11.6 ", манжетна : 6,8" 7y : рамо : 20.4 ", биста : 34.4", должина : 13.7 ", Должина на ракавот : 14,8 ", должина на бицепс : 11.9", манжетна : 6,9 "8y : рамо : 21.1", биста : 35,6 ", должина : 14.4", должина на ракав : 15,6 ", должина на бицепс : 12.2", манжетна : 7.1 "9y : Рамо : 21,7 ", биста : 36,8", должина : 15 ", должина на ракавот : 16.3", должина на бицепс : 12,5 ", манжетна : 7.2" 10y : рамо : 22.3 ", биста : 38", должина : 15,6 ", ракав Должина : 17 ", должина на бицепс : 12.8", манжетна : 7,4 "11-12y : рамо : 23,6", биста : 40.4 ", должина : 16.9", должина на ракав : 18.4 ", должина на бицепс : 13,5", манжетна : 7,7 "" .

Детали

Избор на клиенти