Белесен европски стил дрвена добредојде виси табла што виси wallидна врата знак украс украс
Свеж

Белесен европски стил дрвена добредојде виси табла што виси wallидна врата знак украс украс

DEN 3.33

Достапно.

Прави симпатичен подарок за пријатели, семејство или за вашиот дом. Овој знак за украси на wallидови од дрво ќе се прикаже убаво во кујна, расадник, живеење, јадење или која било соба. Таков уникатен знак ќе ви го осветли денот секој пат кога ќе го погледнете. Дојдете со јаже, можете да го обесувате каде и да сакате, а дното има куки, исто така можете да висат неколку мали предмети на нив. Додадете прекрасна, необичен допир на вашиот дом со овој дрвен инспиративен и мотивациски знак за цитат на wallидот. Направено од висококвалитетен дрвен материјал, тој е со цврста конструкција за долгорочна употреба. Функција : 1. Прави симпатичен подарок за пријатели, семејство или за вашиот дом. Овој знак за украси од дрво wallид убаво ќе се прикаже во кујна, расадник, живеење, јадење или која било просторија.2. Таков уникатен знак ќе ви го осветли денот секој пат кога ќе го погледнете.3. Дојдете со јаже, можете да го обесувате каде и да сакате, а дното има куки, исто така можете да висат неколку мали предмети на нив.4. Додадете прекрасна, необичен допир на вашиот дом со овој дрвен инспиративен и мотивациски wallиден цитат знак.5. Направено од високо квалитетен материјал од дрво, тој е со цврста конструкција за долгорочна употреба. Спецификација : Состојба : 100% бренд Newуитим Тип : Дрвен висички одбор : Паулоунија Вудколор : како што е прикажано во сликата : приближно.15х15.3x0.5cm/5,9 5,9 X6 X0.2 Inweight : Comp.98g/3.5oztechnology : чист прирачник Стил : Европски Образец Образец : Орнаменти за висина : Список на почетнички пакети : 1 x Дрвена табла за висини1 X Ropenote : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wooden Hanging Board
Material:
Paulownia Wood
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.15x15.3x0.5cm/5.9x6x0.2in
Weight:
Approx.98g/3.5oz
Technology:
Pure manual
Style:
European
Decoration Form:
Hanging ornaments
Application:
Home
Package List:
1 x Wooden Hanging Board1 x Rope:
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиенти