Орјуекан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносен период за жени девојки менструална чаша торбичка, уметничка графити буква y
Свеж

Орјуекан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносен период за жени девојки менструална чаша торбичка, уметничка

DEN 425.60

Достапно.

♥ Димензии : 4.7x6.6x6.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки. Ви благодариме што ги гледавте нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и за секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Детали

Избор на клиенти