Sharvgun Antique Black Metal Intered Pendulum заздравување на метафизички духовни одговори
Свеж

Sharvgun Antique Black Metal Intered Pendulum заздравување на метафизички духовни одговори

DEN 1.33

Достапно.

Боја : - Античка црна, продажба за : - 1 парче метален нишало, материјал : - месинг метал. Овој нишало за давање е алатка што се користи за добивање информации од над нормалната свест. Помага да се вклучи во повисокото себе и да се подобри интуицијата. Го користи природниот процес на подесување на повисокото себе. Кога сме премногу врежани во секојдневниот живот и материјалистичките грижи, нашите сили на интуиција се намалуваат. Надавање : Метал бакар духовен нишало за дивинација Реики заздравување да се балансира конус за балансирање на приврзокот за приврзоци, добар избор за подароци за вашето семејство и пријатели на роденденот, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените и итн. Забелешка : Бојата може малку поинаку Од сликата, големината може да се разликува за 1-2 см. Боја : - Античка црна, продажба за : - 1 парче метален нишало, материјал : - месинг метал. Овој нишало за давање е алатка што се користи за добивање информации од над нормалната свест. Помага да се вклучи во повисокото себе и да се подобри интуицијата. Го користи природниот процес на подесување на повисокото себе. Кога сме премногу врежани во секојдневниот живот и материјалистичките грижи, нашите сили на интуиција се намалуваат. Надавање : Метал бакар духовен нишало за дивинација Реики заздравување да се балансира конус за балансирање на приврзокот за приврзоци, добар избор за подароци за вашето семејство и пријатели на роденденот, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените и итн. Забелешка : Бојата може малку поинаку Од сликата, големината може да се разликува за 1-2 см. Боја : - Античка црна, продажба за : - 1 парче метален нишало, материјал : - месинг метал.

Детали

Избор на клиенти