ЛИЗЛД Држач За Четка За Заби Држач За Бања Без Удари За Заби Држач За Ѕидна Кутија За Складирање
Свеж

ЛИЗЛД Држач За Четка За Заби Држач За Бања Без Удари За Заби Држач За Ѕидна Кутија За Складирање

DEN 2.67

Достапно.

Дизајн на решетка, складирање и класификација, попогодно за наоѓање. Без инсталација на удирање, задниот лепак лесно паста нема да го оштети ѕидот. Лесен за инсталирање и заштеда на туш простор. Држачот за четки за заби е совршена декорација за вашиот туш или бања. Тие не само што се целосно функционални, туку можат и да го разубават дизајнот на вашиот дом. Дизајн, складирање и класификација на решетката, попогодно за find.No удирање инсталација, назад лепак лесно паста нема да го оштети ѕидот.Лесен за инсталирање и заштеда на туш простор. Држачот за четки за заби е совршена декорација за вашиот туш или бања.Тие не само што се целосно функционални, туку можат и да го разубават дизајнот на вашиот дом.Боја : прикажи како слики.Големина : прикажи како слики.Забележанопоради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см постои поради различниот мерен начин, Благодарам!Без перфорации и лесен за инсталирање дизајнот ја одржува вашата бања чиста и уредна.

Детали

Избор на клиенти