420 симбол со шише со топла вода со плевел со мека покривка 1L голема класична потопла торба за нозе на рамо на вратот на вратот
Свеж

420 симбол со шише со топла вода со плевел со мека покривка 1L голема класична потопла торба за нозе на рамо на вратот на вратот

DEN 2.00

Достапно.

Краток кадифен (полиестер) + гума. Гума шише со топла вода, добро запечатување, силно и издржливо, мека кадифен јакна, добро чувство на рака. Лесно е за употреба, само пополнете го со топла вода и ќе ве загрее, а удобната јакна ве штити да не станете премногу загреа. Суштински производ за заштеда на енергија, може да ве загрее во студената зима, можете да го земете со вас каде и да одите, можете да се чувствувате топло дури и ако нема загревање дома, софа, кревет, одмор. Класичен и стилски, тие се совршен дизајн на подароци за оваа зима, имаме најразлични убави обрасци за избор, би било најдобрата идеја да им ги дадеме на семејството и пријателите. Добар производ за заштеда на енергија, само треба да инјектирате топла вода за употреба, доколку имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детали

Избор на клиенти