Truifoto Статив За Камера, 71 Камера Статив Статив Носивост 360° Панорама Топката Главата, Компактен Патување Статив Со Монопод ЗА DSLR, Преклопен Алуминиум Статив За Патув
Свеж

Truifoto Статив За Камера, 71 Камера Статив Статив Носивост 360° Панорама Топката Главата, Компактен Патување Статив Со Монопод

DEN 1279.84

Достапно.

●ФЛЕКСИБИЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ●лесниот статив усвојува дизајн на преклопување со четири секции со брава за пресврт со брзо ослободување, која може брзо да се протега од 22 инчи на 71,2 инчи. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СНИМАЊЕ●дизајнот на куката на дното на централната колона овозможува низок агол и макро фотографија, како и закачување тешки предмети за да се зголеми стабилноста. ●ПРЕНОСЛИВ и МОНОПОД ● стативот за камера може брзо да се расклопи со централна завртка и да се претвори во држач со една нога, обезбедувајќи едноставна алтернатива за снимање, а може да се користи и како стап за пешачење за пешачење или пешачење. Заглавието од 360 ° може да се ротира под кој било агол што го сакате, а прецизната скала од 360 ° постигнува прецизно усогласување на сликата и слободен агол, што ви овозможува да постигнете совршено снимање и зачудувачки ефекти. Секогаш можете да ја извадите вашата опрема. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СТАТИВ ОД АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА●Нашиот статив за камера е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, која е цврста и отпорна на корозија. €УНИВЕРЗАЛНА и КОМПАТИБИЛНА ќе добиете плоча за брзо ослободување, стандардни завртки од 1/4 инчи, упатство за употреба и клуч, тешката должност на стативот на камерата е погодна за повеќето dslr камери( Канон, Никон,Сони, Фуџи), веб-камери, двогледи, нерефлектирачки ретровизори, телескопи, камери, ласерско ниво, очила за вид и придружна пренослива чанта. €УНИВЕРЗАЛНА и КОМПАТИБИЛНА ќе добиете плоча за брзо ослободување, стандардни завртки од 1/4 инчи, упатство за употреба и клуч, тешката должност на стативот на камерата е погодна за повеќето dslr камери( Канон, Никон,Сони, Фуџи), веб-камери, двогледи, нерефлектирачки ретровизори, телескопи, камери, ласерско ниво, очила за вид и придружна пренослива чанта. Со задебелен дијаметар на цевката од 25 мм, тој има поголема носивост и е постабилен, способен да носи камера со тежина од 33 килограми. Заглавието од 360 ° може да се ротира под кој било агол што го сакате, а прецизната скала од 360 ° постигнува прецизно усогласување на сликата и слободен агол, што ви овозможува да постигнете совршено снимање и зачудувачки ефекти. ●ПРЕНОСЛИВ и МОНОПОД ● стативот за камера може брзо да се расклопи со централна завртка и да се претвори во држач со една нога, обезбедувајќи едноставна алтернатива за снимање, а може да се користи и како стап за пешачење за пешачење или пешачење.

Детали

Избор на клиенти