Rampcrab Spring Steel CVD предни врати на оската за аксијални SCX24 1/24 RC Crawler Car, должина на оската на акциите, 1 пар предни оски шахти, ги надградува додатоците за делови за SCX24 Bronco D
Свеж

Rampcrab Spring Steel CVD предни врати на оската за аксијални SCX24 1/24 RC Crawler Car, должина на оската на акциите, 1 пар

DEN 266.56

Достапно.

Оваа пролетна челична CVD предна оска на предните оски е компатибилни : Аксијален SCX24 Deadbolt Axi90081, Jeep JLU Axi00002, C10 Axi00001, B-17 Betty Axi00004, Scx24 Gladiator Axi00005, Ford Bronco Axi00006 RC Crawler. Rampcrab CVD предните врати на оските изработени од зацврстен пролетен челичен материјал, подобра цврстина. Цврст и издржлив, лесен за инсталирање. Лесно за замена и издржлив во употреба. Универзалните оски на зглобовите овозможуваат до 45 степени на управувач и да обезбедат неспокојно дејство за повисоко изведување, ефикасно возење. Оригинални производи од рампараб, исклучителни и издржливи, одлична услуга по продажбата. Што можете да добиете : 2 x CVD шахти за аксијален SCX24 RC автомобил. (Должина на оската на акции). Забелешка : Бојата на предметот може да варира малку како резултат на фотографијата и вашиот сопствен компјутер / телефон ако не сте 100% целосно задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да побарате поврат или размена! This Spring steel CVD front axle shafts is Compatible : Axial SCX24 Deadbolt AXI90081, Jeep JLU AXI00002, C10 AXI00001, B-17 Betty AXI00004, SCX24 Gladiator AXI00005, Ford Bronco AXI00006 RC Crawler Universal joint axles allow up to 45 degrees of steering and provide smoother Акција за повисоки перформанси, ефикасно возење лесен за инсталирање на овие се продаваат во 2 варијанти, големина на залиха и замена на големина од 4 мм, оригиналните оштетени делови, обезбедуваат долг живот и подобри спецификации за перформанси на работата : Име на артикалот : CVD предни оски шахти за SCX24 Боја : Црна Материјал : Пролетен челичен тежина : 8 грам рампар -рампар SCX24 делови Пакет Вклучен : 2 x CVD шахти за аксијален SCX24 RC автомобил. (Должина на оската на акции) Белешка : Проверете го прирачникот за специфичен модел за компатибилност или контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти