Лепливи лепливи лепливи куки за лепило од алфа, отстранлива кука за wallидни крпи за бања, кујна и туш, транспарентна чиста и водоотпорна, 2 ¼ ”x 2 ¼”, 22 фунти - пакет од 8
Свеж

Лепливи лепливи лепливи куки за лепило од алфа, отстранлива кука за wallидни крпи за бања, кујна и туш, транспарентна чиста

DEN 2.67

Достапно.

Транспарентен дизајн : Нашите лепливи лепила чисти куки се скоро невидливи, што го прави совршен додаток за бања, кујна, туш и друга употреба на затворено и на отворено. Тешки капацитет : Овие неверојатно силни куки можат да држат до 22 фунти. и може да се користи за разни апликации, како што се кука за крпа за бања, оставата, чајната кујна и куката за јадење, куката за облека, куката за клучеви, куката за растенија, куката за слика и повеќе. Без инсталација на оштетување на површината : Залепете и репозиционирајте ги овие лепливи куки на скоро секоја рамна површина, како дрво, плочка, керамички метал и пластика без да се закова, или дупчење. Не користете за да висат тешки предмети на насликаните wallsидови!. Лесно за отстранување : Овие отстранливи лепливи wallидни куки можат лесно да се отстранат со загревање со фен и нема да остават трага на вашиот wallид или таванот по отстранувањето. Материјали со висок квалитет : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и ПВЦ за долга употреба. Совршена средна големина за скоро секоја употреба : 2 ¼ "x 2 ¼". 100% задоволство : Ако не сте целосно задоволни со овие лепливи лепила куки од која било причина, можете да ги вратите за целосна наплата. Нема поставени прашања. Брзо организирајте ја вашата бања, кујна или кој било друг дел од вашата куќа со овие јасни лепливи лепила. Тие се неверојатно силни и лесно држат до 22 фунти оптоварување. Донесете поголема погодност за вашиот секојдневен живот со користење на овие куки за скоро секоја цел, како што се висат крпи, оставата, чајната кујна, алатките за градинарство, клучевите, облеката и многу повеќе. Овие куки се отпорни на вода и можат да се применат во која било влажна околина. Тие се многу лесни за отстранување со примена на топол воздух и нема да остават никакви оценки, или остатоци по отстранувањето.

Детали

Избор на клиенти