2 парчиња прилагодливо работно капаче на жените со копчиња и џемпери со една големина Смешна Божиќна снежна ирваса за ирваси
Свеж

2 парчиња прилагодливо работно капаче на жените со копчиња и џемпери со една големина Смешна Божиќна снежна ирваса за ирваси

DEN 1184.00

Достапно.

Дејствувајте како различни капи - Оваа буфантна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, сан -капа, санитарна капа, капа за туширање, капа за чистење домаќинства, итн. Капчиња за модни чистачи - Вклучен е 2 пакет. Оваа прилагодлива буфантна капи доаѓаат со еластичен држач за конска опашка и дизајн на лента за вратоврска, го прават тоа одговара на големината на главата на повеќето луѓе. Унисекс капа, горниот дијаметар на капачето е 18 см/7in, кој е погоден за повеќето тинејџери, жени и мажи, дами со долга густа коса можат лесно да го прилагодат завој да носат. И модерно, правејќи да имате среќно расположение кога работите или излегувате со оваа прекрасна буфантна капа.

Детали

Избор на клиенти