Womenените меки faux Fur Long Count Луксузна зимска топла јакна плус Големина задебелен парк Овер -палто трендовски надворешна облека за жени
Свеж

Womenените меки faux Fur Long Count Луксузна зимска топла јакна плус Големина задебелен парк Овер -палто трендовски надворешна

DEN 2.67

Достапно.

Јакна од женско руно. Поставете ја облогата на крзно. женски нејасен долг кардиган палто faux крзно топло зимски јакни од надворешна облека со качулки, драпени џебови, кардиган палто, мече јакна, женски нејасен зимски меч, крзно палто за крзно за жени 2022 Шерпа јакни за жени преголема пријатна ручка кардиган од страна женски Baggy Sherpa Shacket јакна Елегантен faux Fur Coutените жени есен зимски топол мек патент Шерпа јакна Фази -стрижење Овер -палто Обично мечето, надворешноста на женско палто, бескоста, маглата, фаукс -сноп, сноп, зимски преголеми преголеми јакни од надворешна облека, пријатни јакни за картони, шерпа јакна, јакна од јакна, јакна од страна на јакна, јакна од јакна од Шерпа, Тед, капут. Нашата продавница „Tifzhadiao“ високо го вреднува искуството за купување на секој клиент, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта за кој било проблем. ★ Добар подарок ★ Флеј јакни Обичен кадифен палто. Миење на машини или миење на рацете ★★ Време на испорака : Обично во 7-15 работни дена. Пол : Womenените, девојчето, дамата, помладите карактеристики : женски худини јакна / целосен патент крзнено палто / меки шерпа худи / топла шерпа руно јакна / опуштено вклопување / обична надворешна облека / лабава фит руно кардиган / лесен мек материјал / класичен долг ракав / мода Елементи на блок во боја/Совршени за зимско излегување околу големината : Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликите. Направени во САД или увезени. Womenените зимско топло крзно палто за затворање во 2022 година. ★ Материјал ★ Нејасно руно обложени, долги ракави. Забележете се загрејте и останете го најстариот најтешки дури и во најлошото време во овој кул палто. ★ Совпаѓање ★ Совршено за да се совпадне со основната маица, врвот на културата, хеланки, црни пакувања, шорцеви, слаби панталони, фармерки, фустан од каросерија, чизми со високи колени или високи потпетици за изглед. Содржина на пакетот : 1x зимско топло палто ❤ Пријателски совети : 1. Одлична идеја како сладок роденденски подарок за жените, на вашите најблиски. Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелата со големина од сликата (не табела со големина). Здраво, драг клиент, добредојде на ☛tifzhadiao☚! Материјал за опис на производот : полиестер, памучен стил : супер удобно и модерен, густ кадифен, затворање на патент, качулка, лабава вклопување, дише, мека, топла, совршена за ладни мачки.

Детали

Избор на клиенти