Моторцикл клуч ознака извезена клуч за клучеви за клучеви мотоцикли велосипедски велосипедски додатоци за синџири за клучеви за Suzuki GS1200SS GSR400 GSX125 150 250 KATANA R GW250 SV650 TL1
Свеж

Моторцикл клуч ознака извезена клуч за клучеви за клучеви мотоцикли велосипедски велосипедски додатоци за синџири за клучеви

DEN 159.84

Достапно.

Повлечете го затворањето. Дизајнот на клучот беше украсен. Изработен од полиестерски материјал. Без разлика дали барате модерен додаток за вашиот клуч, торба или багаж. Оваа ознака за ланец на клучеви везени ве опфати. Клучните ланци навистина се издвојуваат. Направете лесно да се најдат кога ќе ги изгубите. Единствени двострани дизајни за лого што ги прават вашите клучеви да бидат различни. Клучниот ланец може да направи одлична сегашна идеја за вашите пријатели и најблиски. Повлечете го затворањето. Дизајнот на клучот беше украсен. Изработен од полиестерски материјал. Без разлика дали барате модерен додаток за вашиот клуч, торба или багаж. Оваа ознака за ланец на клучеви везени ве опфати. Клучните ланци навистина се издвојуваат. Направете лесно да се најдат кога ќе ги изгубите. Единствени двострани дизајни за лого што ги прават вашите клучеви да бидат различни. Клучниот ланец може да направи одлична сегашна идеја за вашите пријатели и најблиски. Вовед : Без разлика дали барате модерен додаток за вашиот клуч, торба или багаж. Оваа ознака за ланец на клучеви ве опфати. Вашите пријатели ќе бидат alубоморни на овој прекрасен дизајн. Доведете го ова на следниот мотор или автомобилски состанок и сите ќе прашаат каде сте добиле таков уникатен ланец на клучеви. Карактеристики : Дизајнот на 1.keychain беше везен. Направете лесно да се најдат кога ќе ги изгубите. 3. Унични дизајни што ги прават вашите клучеви да бидат различни. 4. Клучниот ланец може да направи одлична сегашна идеја за вашите пријатели и најблиски. Спецификации : 1. Големина : 6,3 инчи x 1 инч (16 x 2,5 см). 2.Материјал : Полиестер материјал. 3.Колер : Црниот пакет вклучува : 1 x синџир на клучеви со мотоцикл.

Детали

Избор на клиенти