Сафко Производи Оникс Мрежа Мала Тркалезна Корпа За Отпадоци, 3 Литри, Црна, 9716БЛ
Свеж

Сафко Производи Оникс Мрежа Мала Тркалезна Корпа За Отпадоци, 3 Литри, Црна, 9716БЛ

DEN 1280.48

Достапно.

3 квартна тркалезна мрежеста корпа за отпадоци. Цврст челичен раб и заварена конструкција. Дизајнот на решетката овозможува проток на воздух, попречувајќи го растот на мувла и мирис. Боја / Заврши Прав Палто. 3 квартна тркалезна мрежеста корпа за отпадоци. Цврст челичен раб и заварена конструкција. Дизајнот на решетката овозможува проток на воздух, попречувајќи го растот на мувла и мирис. Боја / Заврши Прав Палто. Помалку Неред. Помалку неред е еднакво на подобрување на областа. Кој подобар начин за подобрување на областа отколку со атрактивна корпа за отпадоци. Достапно во неколку големини за помалку губење простор и повеќе простор за отпад. Оваа корпа за отпадна мрежа од 3 литри се одликува со цврст челичен раб и заварена конструкција. Уникатниот дизајн на решетката овозможува проток на воздух, попречувајќи го растот на мувла и мирис.

Детали

Избор на клиенти