Кела Капак Кофа, Сива, Една Големина
Свеж

Кела Капак Кофа, Сива, Една Големина

DEN 2.33

Достапно.

Еколошки одвојување на ѓубрето во бањата : 1,7 литри корпа за капак со отстранлив капак. Лесно отстранување на одбивање благодарение на капакот за замав, Идеална заштита од повреди поради заоблена внатрешна површина. Едноставно за чистење со влажна крпа поради висококвалитетна пластична конструкција. Лесно се меша и се совпаѓа со додатоци за бања од други серии. Содржина : 1 кела замав капак канта, 1.7 л, Марта, 22272, Димензии : С 15 см, 21 см висок, Материјал : Пластика, Боја : Сива. Еколошки одвојување на ѓубрето во бањата : 1,7 литри корпа за капак со отстранлив капак. Лесно отстранување на одбивање благодарение на капакот за замав, Идеална заштита од повреди поради заоблена внатрешна површина. Едноставно за чистење со влажна крпа поради висококвалитетна пластична конструкција. Лесно се меша и се совпаѓа со додатоци за бања од други серии. Содржина : 1 кела замав капак канта, 1.7 л, Марта, 22272, Димензии : С 15 см, 21 см висок, Материјал : Пластика, Боја : Сива. Опис На производот Елегантна И модерна, козметичката канта Изработена од пп пластика и капак абс пластика од серијата Мара е идеална за бања. Волумен од 1,7 Литри димензии : 15х21см. Комплетот Содржи : 1 х козметичка канта.

Детали

Избор на клиенти