Бебе девојки 1 -ви роденденска облека Виножито печати торта пресече облека поставена летачка ракав ромпер туту тул здолниште со лента за глава
Свеж

Бебе девојки 1 -ви роденденска облека Виножито печати торта пресече облека поставена летачка ракав ромпер туту тул здолниште

DEN 3.00

Достапно.

95% памук, 5% спандекс. Увезени. Затворање на тока. Само миење на рацете. ? Материјал-1 роденденска облека : Памук+Тул, мека и удобна за носење. Пријателски на кожата на кожата на бебињата. Мода виножито печати ромпер еден роденденски каросерија, одлично за вашата мала принцеза. Уникатен дизајн на облека за роденден : Дизајн на затворање на предвремени за ромпер, лесен за промена на пелена, една печатена каросерија, се состои од повеќеслојни меки и меки тули, многу удобно за чувствителната кожа на бебето, а не гребење воопшто. Еластичната лента за половината ги прави здолништата на туту флексибилни за бебе, без да оставите белег на половината. Покажете ја вашата мала принцеза попривлечна. ? Големина и возраст : Погодни за 6-12months, 12-18 Months новороденчиња за девојчиња за домашно девојче/игра за играње. Мора да биде прекрасен подарок за вашето бебе. Нашите каросерии се вистинити до големината на нашата табела со големина. Ова е врвен производ, фустанот Romper Romper навистина искра и каросеријата е навистина мека! Дизајн за семејна фотографија, славете го бебето 1 роденден или секојдневно носење. ? Големина и возраст : Погодни за 6-12months, 12-18 Months новороденчиња за девојчиња за домашно девојче/игра за играње. Мора да биде прекрасен подарок за вашето бебе. Нашите каросерии се вистинити до големината на нашата табела со големина. Ова е врвен производ, фустанот Romper Romper навистина искра и каросеријата е навистина мека! Дизајн за семејна фотографија, славете го бебето 1 роденден или секојдневно носење. ? Бебе девојче Една роденденска облека, летање на ракав, виножито за печатење ромпер + здолништа од туту, принцеза облека, поставена со лента за глава.

Детали

Избор на клиенти