Туирчу, рефлектирана лента сина и бела 1 инчи x 10ft за камиони, само-стрела водоотпорен вид на висока видливост предупредување безбедносно лепило за лепило, лепење на
Свеж

Туирчу, рефлектирана лента сина и бела 1 инчи x 10ft за камиони, само-стрела водоотпорен вид на висока видливост предупредување

DEN 2.67

Достапно.

, лесен за користење. Ревици, огради, заштитни плочи и на сите други места на кои им е потребно внимание. Полимерно лепило со висока јачина гарантира дека оваа безбедносна лента може да се користи за многу години. Точка лента со дизајн на саќе, изработена од ПЕТ, ПВЦ, БОПП. [Широка примена : ] Може лесно и широко да се применува на приколки, комерцијални возила, автомобили, чамци, земјоделска опрема, кампери, мотоцикли, автомобили, трицикли, камиони, шлемови, чамци, чамци , огради, поштенски сандачиња, ранци, облека и на кое било друго место на кое му треба внимание. Полимерно лепило со висока јачина гарантира дека оваа безбедносна лента може да се користи за многу години. Силен сојуз со брендот Dsahanozd и се стремиме да им обезбеди на клиентите повеќе рефлексивни, потрајни, повеќе водоотпорни, посилни лепливи рефлексивни ленти и користете ја нашата марка и углед за да гарантираат квалитет на производот. [Голема големина : ] 1 "широка x 10ft долга. Продавницата за предводници на брендот Tuyrchu сега продава категории како што се : , рефлексивна лента , декоративни знамиња на велосипед, знамиња со лого, лента против лизгање, итн. [Обезбедување на квалитет : ] Нашите производители на Туирчу специјализирани за производство и работа на рефлексивна лента повеќе од 15 години. Ревици, огради, заштитни плочи и на сите други места на кои им е потребно внимание. , лесен за користење. [Широка примена : ] Може лесно и широко да се применува на приколки, комерцијални возила, автомобили, чамци, земјоделска опрема, кампери, мотоцикли, автомобили, трицикли, камиони, шлемови, чамци, чамци , огради, поштенски сандачиња, ранци, облека и на кое било друго место на кое му треба внимание. И разни комбинации во боја и должина се достапни за да го збогатат вашиот избор и да ги подобрат перформансите на трошоците. Видови на лошо време. Силен сојуз со брендот Dsahanozd и се стремиме да им обезбеди на клиентите повеќе рефлексивни, потрајни, повеќе водоотпорни, посилни лепливи рефлексивни ленти и користете ја нашата марка и углед за да гарантираат квалитет на производот. И разни комбинации во боја и должина се достапни за да го збогатат вашиот избор и да ги подобрат перформансите на трошоците. Точка лента со дизајн на саќе, изработена од ПЕТ, ПВЦ, БОПП.

Детали

Избор на клиенти