Сет од 2 Фенг Шуи Црн слонови Трага статуа на лаки за подароци за домови за подароци
Свеж

Сет од 2 Фенг Шуи Црн слонови Трага статуа на лаки за подароци за домови за подароци

DEN 319.84

Достапно.

2 симпатични црни тајландски слонови во црна боја. Мерење : 5,5 "(ч) x 4,5" (л) x3 "(w) / 4,5" (ч) x 4 "(л) x 2,5" (w). Слонот ја симболизира моќта, мудроста, силата, плодноста, заштитата на домот !!. Слонот со својот трупец свртен нагоре за да претставува просперитет, среќа и успех !! Наметката е обележана со златна боја. Одлична идеја за подароци за домаќинство и декор на таблети што можете да ја ставите во канцеларијата, влезната врата, дневната соба или покрај огништето. 2 симпатични црни тајландски слонови во црна боја. Мерење : 5,5 "(ч) x 4,5" (л) x3 "(w) / 4,5" (ч) x 4 "(л) x 2,5" (w). Слонот ја симболизира моќта, мудроста, силата, плодноста, заштитата на домот !!. Слонот со својот трупец свртен нагоре за да претставува просперитет, среќа и успех !! Наметката е обележана со златна боја. Одлична идеја за подароци за домаќинство и декор на таблети што можете да ја ставите во канцеларијата, влезната врата, дневната соба или покрај огништето. Спакувано е во кутија со стиропор што ги штити статуите на слонови во внатрешноста на пакетот.

Детали

Избор на клиенти