Врвен столар Хавајски хибискус молив торбичка торба за шминка за шминка 1,7x0.75x0.5in
Свеж

Врвен столар Хавајски хибискус молив торбичка торба за шминка за шминка 1,7x0.75x0.5in

DEN 2.33

Достапно.

Оваа кожена со молив со висока оценка PU кожа; Правоаголна форма, одговара на подолги моливи или подолги предмети, удобни и практични. Единечни одделни прегради, но кутија со молив со голем капацитет; Направено цврсто со силен патент, издржлив за гарантирано квалитетно. Главен џеб и мал џеб за преграда, капацитетот е умерен, двострана печатена пакет со повеќенаменски. Модна симпатична торба со молив со кожа PU, може да се користи како молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и торба за монети. Овој случај со моливи ја одржува вашата содржина организирана и лесна за наоѓање додека сè уште имате капацитет, корисна алатка за вас. Мода симпатична торбичка со молив со молив, може да се користи како молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети торба. X0.75x0.5in .- Материјал : PU кожа . Употреба : Училишта и канцеларии.

Детали

Избор на клиенти