VOMENC 4pack Ѕид Монтирање Комплет За Wyze Cam V2/V1 со Завртка И VHB Стап На-Лесно Да Се Инсталира, Нема Алатки Потребни, Без Хаос, Без Дупчење, Силна Лепило Монтирање
Свеж

VOMENC 4pack Ѕид Монтирање Комплет За Wyze Cam V2/V1 со Завртка И VHB Стап На-Лесно Да Се Инсталира, Нема Алатки Потребни, Без

DEN 1.33

Достапно.

Qulslusive Design® монтирањата се едноставни и специјално дизајнирани за Wyze Cam V2 V1.(Не за Wyze cam И Wyze Cam V3). €€Два методи за инсталација} пакетот вклучува 4 загради, VHB лента направена ОД 3 M и 8 завртки за монтирање. можете да користите два методи, едниот е користете VHB лента направена ОД 3 M, а другиот е инсталиран со завртки. €® Лесен за инсталирање ● Отстранете го капакот на безбедносната лента од задниот дел на држачот, ставете го држачот во саканата област и положба, оставете го да седи таму 24 часа, а потоа лизнете Го Wyze Cam V2 во држачот.Можете исто така да ги користите завртките дадени во нашиот пакет за инсталација. Нема хаос,нема дупчење, нема завртки, држени на место со супер силна VHB лента направена ОД 3 M. VHB лентата направена ОД 3 M е повеќе леплива и издржлива. €®Изберете ја локацијата за инсталација по волја●држач За Позиција каде што сакате, на ѕид, таван, страна на шкафот или каде било на кој држачот може да се држи.Ако имате какви било проблеми со квалитетот со wyze cam v2 mount, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме разумни решенија.

Детали

Избор на клиенти